Korte enquête
Artikelen in de Take-Off zijn soms al in andere boekjes geplaatst.
 
Buienradar


Op vrijdag 15 januari is het weer zover, de jaarlijks terugkerende GRAS Nieuwjaarsbarbecue. Dit is weer hét moment om plannen te smeden voor 2010 of om terug te kijken naar 2009.Nieuwjaars BBQ

 

Om even vooruit te lopen op 2010…… mocht je het nog niet weten, de opendagen van de Luchtmacht vinden plaats op ons eigen Gilze-Rijen en dat heeft dan weer te maken met onze gast van dit evenement. De locatie is wederom in Café-Eeterij 't Vermaeck aan de Rijksweg 115 te Rijen, naast de hoofdpoort van de vliegbasis. We gaan ervan uit dat iedereen rond 19:30u aanwezig kan zijn om rond de klok van achten te beginnen met de BBQ.

Zoals jullie weten (en gewend zijn) proberen we ieder jaar weer een leuke gastspreker te regelen. Dit jaar zullen we Sergeant-majoor Van Benten van Bureau Air Display (BAD) verwelkomen. Hij zal een presentatie geven over het regelen van static en flying-displays voor de open dagen. Van Benten is al jaren actief als medewerker BAD en zal uitleggen hoe ze nu te werk gaan. Grappig is te horen hoeveel ze rekening houden met ons spotters, maar daar kan hij veel meer over vertellen. Wellicht kunnen we hem wel een aantal deelnemers “ontfutselen”.

Maar goed, wil je jezelf inschrijven voor deze leuke avond stuur dan een email met je naam en het aantal deelnemers naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. en maak € 17,50 pp over op bankrekening 1451.49.315 t.n.v. GRAS te Gilze onder vermelding van BBQ 2010 en je naam. Opgeven kan tot zondag 10 januari! Geef je vandaag dus nog op!

Wij zullen een lijst bijhouden welke mensen daadwerkelijk betaald hebben. Je dient je vooraf aan te melden voor deze informatieve en culinaire avond zodat we rekening kunnen houden met je komst. Indien je jezelf opgeeft en het bedrag over maakt gaan we er ook vanuit dat je komt. Indien je niet komt zal er ook geen restitutie van het bedrag plaatsvinden.Nieuwjaars BBQ

Indien er iemand nog een mooie presentatie wil geven over een interessante trip zou die mij dan aub een mailtje willen sturen. We proberen dit dan zeer zeker in te passen en kijken uit naar alle mooie foto's die gemaakt zijn in 2009!

Rest mij nog om jullie allen hele fijne feestdagen toe te wensen en hopelijk tot 15 januari!

Karel van Broekhoven
GRAS Activiteiten

 
Time Zones
Gezien op Gilze-Rijen...
19890516-2_EHGR_Marcel_Mutsaers.jpg
Met dank aan o.a.:
sponsor-logo-vuurwerkbe.png
Wie is online
We hebben 22 gasten online
Zoeken