Contactgegevens GRAS


Dagelijks bestuur

Postadres GRAS Bestuur  
  Postbus 2027
  4800 CA Breda  
  Nederland  
Algemeen Faxnummer +31 (076) 521 17 35  
Algemeen E-mail adres Bestuur@gras-spotters.nl

 

   

Functies

   
Voorzitter Arno Cornelissen ACornelissen@gras-spotters.nl
Secretaris Kees van der Velden KvdVelden@gras-spotters.nl
Penningmeester Erik Bruijns EBruijns@gras-spotters.nl
Ledenadministratie Ingeborg Cornelissen-Balk Ledenadministratie@gras-spotters.nl

 

 

   

Take-Off redactie

 
Postadres Redactieteam Take-Off
 

Postbus 2027
4800 CA Breda
Nederland

Algemeen Faxnummer

+31 (076) 521 17 35

 
Algemeen E-mail adres Redactie@gras-spotters.nl

 

 

   

Functies

   
Hoofdredacteur Peter van Kaathoven PvKaathoven@gras-spotters.nl
Eindredacteur Fred Peursem FPeursem@gras-spotters.nl
Serialredacteur Arno Cornelissen ACornelissen@gras-spotters.nl
Tekstredacteur Arthur Bijster ABijster@gras-spotters.nl
Verzending Ingeborg Cornelissen-Balk IBalk@gras-spotters.nl

Redacteuren

   
- Movements Egbert Marisael EMarisael@gras-spotters.nl
  Jörg van der Schans JvdSchans@gras-spotters.nl
- Gilze-Rijen in het nieuws Antoni van Tienderen AvTienderen@gras-spotters.nl 
- GRAS Reizen Gijs ten Velde GtVelde@gras-spotters.nl
- Wrecks & Relics Peter van Kaathoven PvKaathoven@gras-spotters.nl
- Websurfen Arno Cornelissen ACornelissen@gras-spotters.nl
  Peter van Kaathoven PvKaathoven@gras-spotters.nl

 

 

   

GRAS Reizen

   
Postadres GRAS Reizen  
  Steenfabriek 17  
  5126 PB  GILZE  
  Nederland  
Algemeen Faxnummer +31 (076) 521 17 35  
Algemeen E-mail adres Reizen@gras-spotters.nl

 

 

   

Functies

   
Contactpersoon Gijs ten Velde GtVelde@gras-spotters.nl

 

 

   

GRAS Activiteiten

 
Postadres GRAS Activiteiten  
  Postbus 2027
  4800 CA  Breda  
  Nederland  
Algemeen Faxnummer +31 (076) 521 17 35  
Algemeen E-mail adres Activiteiten@gras-spotters.nl

 

 

   

GRAS Homepage & Messageboard

Postadres GRAS Homepage & Yahoo-Groups
  Postsbus 2027
  4800 CA  Breda  
  Nederland  
Algemeen Faxnummer +31 (076) 521 17 35  
Algemeen E-mail adres Webmaster@gras-spotters.nl
Webadres Homepage http://www.gras-spotters.nl
     
Webadres GRAS Messageboard (hosted by Scramble) http://www.scramble.nl/forum/viewforum.php?f=17

Nieuwsbrief ontvangen?