Contactgegevens GRAS

Dagelijks bestuur

 
Postadres GRAS Bestuur
Postbus 2027
4800 CA BREDA
Nederland
 
E-mail Bestuur Bestuur@gras-spotters.nl
E-mail Ledenadministratie Ledenadministratie@gras-spotters.nl
     
Voorzitter Arno Cornelissen  
Secretaris Kees van der Velden  
Penningmeester + Ledenadministratie Fred Peursem  
     

Take-Off redactie

 
Postadres Redactieteam Take-Off
Postbus 2027
4800 CA BREDA
Nederland
E-mail Redactie Redactie@gras-spotters.nl
     
Hoofdredacteur Hermen Goud  
Tekstredacteuren Arthur Bijster  
  Peter van Breevoort  
Redacteuren Movements Egbert Marisael  
  Jörg van der Schans  
Redacteur GRAS Reizen Gijs ten Velde  
Redacteur Wrecks & Relics + DHC Update Peter van Kaathoven  
Redacteur Trip verslagen Joan le Poole  
Fotoredacteur Erwin Poelstra  
Vormgever Twan van Dommelen  
     

GRAS Reizen

   
Postadres GRAS Reizen
Steenfabriek 17
5126 PB  GILZE
Nederland
 
E-mail GRAS Reizen Reizen@gras-spotters.nl
Faxnummer +31 (076) 521 17 35  
Contactpersoon Gijs ten Velde  
     

GRAS Website

Postadres GRAS Website
Postbus 2027
4800 CA BREDA
Nederland
E-mail Webmaster Webmaster@gras-spotters.nl
Website http://www.gras-spotters.nl
Messageboard (hosted by Scramble) http://www.scramble.nl/forum/viewforum.php?f=17
 

GRAS Social Media

Postadres GRAS Social Media
Postbus 2027
4800 CA BREDA
Nederland
E-mail Social Media Webmaster@gras-spotters.nl
Facebook https://www.facebook.com/groups/GilzeRijenAviationSociety
Twitter https://twitter.com/GRAS_spotter
     

GRAS Activiteiten

 
Postadres GRAS Activiteiten
Postbus 2027
4800 CA BREDA
Nederland
 
E-mail GRAS Activiteiten Activiteiten@gras-spotters.nl

Nieuwsbrief ontvangen?